MY JSME RAPASOL

YOUR INDUSTRIAL PARTNER

RAPASOL CZ je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž vznik je datován do druhé poloviny roku 2018, kdy se firma restrukturalizovala prioritně na poskytování poradenských a zprostředkovatelských služeb v oblasti zaměstnanosti. Samotná historie společnosti se ovšem datuje až do roku 2014. V současné době se naše společnost řadí mezi významné hráče na českém i evropském trhu v oblasti poradenské a agenturní činnosti. Naše služby budou tvořit spolehlivý článek i Vašeho podnikání.

NAŠE MISE

Nynější moderní a vyspělá doba se vyznačuje silně rostoucím trendem vývoje a rozvoje ve většině oblastí korporátní sféry. Jsme si toho velmi dobře vědomi a naším dlouhodobým posláním je být neustále na blízku stálým i novým zákazníkům a poskytovat jim inovované a stále kvalitnější služby a produkty. Vnímáme, že jedině takto dokážeme zajistit kvalitní základ pro vývoj a firemní růst jak našich zákazníků, tak i svůj vlastní.

NAŠE VIZE

Již od počátku působení společnosti RAPASOL CZ s. r. o. je naší snahou stabilní a dlouhodobý růst. Naší vizí je stát se uznávaným evropským distributorem v oblastech našeho působení. Věříme, že tento nemalý cíl je možný dosáhnout a jsme odhodlání se této výzvě postavit čelem. K danému cíli vede pouze jedna cesta: vysoce kvalitní tým – spolehliví obchodní partneři – bezchybné služby – spokojení zákazníci.

NAŠE STRATEGIE

Politika společnosti RAPASOL CZ s. r. o. vychází z dlouhodobé strategie zaměřené na generování a udržitelnost stabilního růstu. Hlavním prostředkem dosažení stanovených krátkodobých i dlouhodobých cílů je neustálé zvyšování kvality, spolehlivosti a profesionality nabízených služeb a zlepšování interních procesů. Nedílnou součástí k dosažení vytyčených cílů je zabezpečení stability a růstu naší klientské základny, jenž je náplní naší každodenní činnosti.

DĚLÁME MAXIMUM PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

  • Spoluprací s námi získáte:

  • Profesionální přístup a podporu

  • Pečlivě prověřené a vysoce kvalitní pracovníky

  • Služby přizpůsobené na míru Vašemu podnikání

  • Spolehlivého obchodního partnera s orientací na dlouhodobý ekonomický růst

Rapasol