Exkluzivně nabízíme možnost zaměstnání v AUTOMOTIVE. Naším klientem je stabilní výrobní společnost zabývající se výrobou automobilových dílů –

Na základě exkluzivní spolupráce aktuálně hledáme stabilní pracovníky na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI. Naším partnerem je významná lokální společnost, která se zabývá výrobou automobilových dílů (díly řízení a zavěšení kol automobilů, čerpadla pro spalovací motory). Výrobní závod se nachází v Průmyslové zóně Triangle.

Náplň práce

  • obsluha stacionárních strojů a zařízení
  • kontrola kvality vyrobených dílů dle stanovených postupů
  • práce se záznamovou dokumentací

Požadujeme

  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
  • ochota pracovat ve 4směnném nepřetržitém provozu (12hod směny)
  • zdravotní způsobilost
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení (nástupní plat 20.000 kč s možným navýšením tarifu)
  • bonusový systéme již od Vašeho nástupu (docházkový bonus, kvalifikační bonus)
  • příspěvek na dopravu a praní oděvů
  • příspěvek na závodní stravování s rozmanitým výběrem možných jídel
  • 4 týdnů dovolené s nárůstem po odpracovaném roce
  • 13.plat po odpracovaných 6 měsících

Máte zájem o tuto pracovní pozici?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.