header_image

O NÁS

MY JSME RAPASOL

YOUR INDUSTRIAL PARTNER

RAPASOL CZ je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž vznik je datován do druhé poloviny roku 2018. Historie společnosti sahá ovšem mnohem hlouběji, a to sice do roku 2014, kdy se firma začala formovat v podobě podnikání fyzické osoby jednatele společnosti, Ing. Radka Pažouta. Na počátku byla činnost společnosti zaměřena pouze na zprostředkování prodeje obalových materiálů pro průmyslové použití, především díky výraznému růstu této primární divize se společnost řadí mezi významné hráče na českém i evropském trhu.

V současné době prochází společnost významným rozvojem a našim zákazníkům nabízíme produkty a služby v oblasti CNC obrábění a kooperace, distribuce strojírenských dílů, mezinárodních obchodních operací, personálního zaměstnávání, průmyslových služeb - montáže, demontáže a opravy regálových systémů, či v oblasti návrhu a prodeje průmyslového a architektonického osvětlení. Naše produkty a služby budou tvořit spolehlivý článek Vašeho podnikání.

Naše mise

Nynější moderní a vyspělá doba se vyznačuje silně rostoucím trendem vývoje a rozvoje ve většině oblastí korporátní sféry. Jsme si toho velmi dobře vědomi a naším dlouhodobým posláním je být neustále na blízku stálým i novým zákazníkům a poskytovat jim inovované a stále kvalitnější služby a produkty. Vnímáme, že jedině takto dokážeme zajistit kvalitní základ pro vývoj a firemní růst jak našich zákazníků, tak i svůj vlastní.

Naše vize

Již od počátku působení společnosti RAPASOL CZ s. r. o. je naší snahou stabilní a dlouhodobý růst. Naší vizí je stát se uznávaným evropským výrobcem, zpracovatelem a distributorem v oblastech našeho působení. Věříme, že tento nemalý cíl je možný dosáhnout a jsme odhodlání se této výzvě postavit čelem. K danému cíli vede pouze jedna cesta: vysoce kvalitní tým – spolehliví obchodní partneři – bezchybné portfolio – spokojení zákazníci.

Naše strategie

Politika společnosti RAPASOL CZ s. r. o. vychází z dlouhodobé strategie zaměřené na generování a udržitelnost stabilního růstu. Hlavním prostředkem dosažení stanovených krátkodobých i dlouhodobých cílů je neustálé zvyšování kvality, spolehlivosti a profesionality jednotlivých divizí a zlepšování interních procesů. Nedílnou součástí k dosažení vytyčených cílů je zabezpečení stability a růstu naší klientské základny, jenž je náplní naší každodenní činnosti.

CO VÁM Nabízíme

DIVIZNÍ ROZDĚLENÍ SPOLEČNOSTI RAPASOL

RAPASOL packaging

Průmyslové obalové materiály a balicí řešení

Sortiment obalových materiálů sestává z nesčetného počtu možných provedení a možností standardních obalových materiálů či vývojových řešení balení na míru. Fixační a výplňové aplikace již pro Vás nebudou překážkou. Díky rozsáhlému a funkčnímu sortimentu těchto materiálů či systémů se stane balení zábavnou činností. Nabídka dále obsahuje ucelenou oblast materiálů pro exportní a antikorozní ochranu Vašich výrobků.

rapasol production

Zpracovatelské služby v oblasti CNC

Divize obráběných výrobků se zabývá zakázkovou výrobou pomocí CNC technologie o kapacitě až tisícových sérií výroby. Výrobní program disponuje volnou výrobní kapacitou a širokou škálou možné výroby.

Rapasol machinery parts

Distribuce spotřebních dílů a materiálů pro strojírenská zařízení

Divize strojních součástek a komponentů se zaměřuje na distribuci spotřebního materiálu pro výrobní, montážní, servisní či průmyslové společnosti na českém i zahraničním trhu. Hlavní sortiment tvoří ložiska, součástky pro přenos síly (pohony, motory, pouzdra, atd.), lineární vedení, těsnící prvky, tyčovina, řetězy a mnoho dalšího.

Rapasol trading

Importní a exportní činnost

Oddělení mezinárodního obchodu se zabývá celosvětovým importem/exportem s recyklovanými materiály (PET flakes, PP/PE recyklát, odpady či jiné komodity).

Rapasol Industrial services

Montážní, demontážní a opravárenské služby v průmyslu

Tato divize se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti montážní, demontážní a opravárenské činnosti se specializací na oblast logistiky

Rapasol agency

Personální agentura a agenturní zaměstnávání

Divize personálních služeb je cílena na problematiku personálního poradenství a agenturního zaměstnávání pro oblast výrobních společností, zejména z automobilového průmyslu. Poskytujeme zejména zahraniční pracovníky na běžné, ale i specializované pozice.

RAPASOL lighting

Architektonické a průmyslové osvětlení

Divize osvětlení se zabývá kooperací v oblasti průmyslových a architektonických projektů. Distribuce svítidel od tuzemských a zejména významných zahraničních výrobců osvětlení. Projekční kancelář se zároveň zabývá návrhy osvětlení v požadované legislativní úpravě.

Náš Tým

VYSOKÁ KVALITA TÝMU JE PŘEDPOKLADEM ÚSPĚCHU NAŠICH PROJEKTŮ

Ing. Radek Pažout
Jednatel společnosti

Vedení jednotlivých divizí, obchodního rozvoje společnosti a řízení vnějších vztahů s obchodními partnery.

Ing. Jiří Levý
IT manažer a vývojář

Řízení IT oddělení, SEO optimalizace a podnikových informačních systémů.

Ing. Jiří Tyšer
Odpovědný zástupce a řízení GDPR

Odborný dozor činnosti divize personální agentury a řízení obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Phan Viet Anh (Honza)
Projektový koordinátor

Komplexní řízení a koordinace personální projektů. Zajišťování pracovníků (Asie a východní Evropa).

Jiří Doležal
Obchodní manažer

Stanovení a plnění obchodní strategie společnosti, řízení vztahů s klíčovými zákazníky a vedení obchodního týmu.

Objevte sílu společnosti RAPASOL CZ. SPOJTE SE S NÁMI JEŠTĚ DNES.

Pokud jste čekali na správný čas, využijte této příležitosti, neboť ten čas přišel právě teď. Jsme tu pro Vás!

Děláme Maximum Pro vaše podnikání

Spoluprácí s námi získáte:

  • Profesionální přístup a podporu všech divizí společnosti
  • Pečlivě prověřené a vysoce kvalitní produkty pro mnoho průmyslových odvětví
  • Průmyslové služby přizpůsobené na míru Vašemu podnikání
  • Spolehlivého obchodního partnera s orientací na dlouhodobý ekonomický růst