header_image

O NÁS

MY JSME RAPASOL

YOUR INDUSTRIAL PARTNER

RAPASOL CZ je mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, jejíž vznik je datován do druhé poloviny roku 2018. Historie společnosti sahá ovšem mnohem hlouběji, a to sice do roku 2014, kdy se firma začala formovat v podobě podnikání fyzické osoby jednatele společnosti, Ing. Radka Pažouta. Na počátku byla činnost společnosti zaměřena na zprostředkování prodeje obalových materiálů a balicích řešení pro průmyslové použití v oblasti severní části České Republiky, později byla činnost zaměřena na celou oblast České Republiky. V současné době se naše společnost řadí mezi významné hráče na českém i evropském trhu. Naše produkty a služby budou tvořit spolehlivý článek i Vašeho podnikání.

Naše mise

Nynější moderní a vyspělá doba se vyznačuje silně rostoucím trendem vývoje a rozvoje ve většině oblastí korporátní sféry. Jsme si toho velmi dobře vědomi a naším dlouhodobým posláním je být neustále na blízku stálým i novým zákazníkům a poskytovat jim inovované a stále kvalitnější služby a produkty. Vnímáme, že jedině takto dokážeme zajistit kvalitní základ pro vývoj a firemní růst jak našich zákazníků, tak i svůj vlastní.

Naše vize

Již od počátku působení společnosti RAPASOL CZ s. r. o. je naší snahou stabilní a dlouhodobý růst. Naší vizí je stát se uznávaným evropským výrobcem, zpracovatelem a distributorem v oblastech našeho působení. Věříme, že tento nemalý cíl je možný dosáhnout a jsme odhodlání se této výzvě postavit čelem. K danému cíli vede pouze jedna cesta: vysoce kvalitní tým – spolehliví obchodní partneři – bezchybné portfolio – spokojení zákazníci.

Naše strategie

Politika společnosti RAPASOL CZ s. r. o. vychází z dlouhodobé strategie zaměřené na generování a udržitelnost stabilního růstu. Hlavním prostředkem dosažení stanovených krátkodobých i dlouhodobých cílů je neustálé zvyšování kvality, spolehlivosti a profesionality jednotlivých divizí a zlepšování interních procesů. Nedílnou součástí k dosažení vytyčených cílů je zabezpečení stability a růstu naší klientské základny, jenž je náplní naší každodenní činnosti.

CO VÁM Nabízíme

DIVIZNÍ ROZDĚLENÍ SPOLEČNOSTI RAPASOL

RAPASOL packaging

Průmyslové obalové materiály a balicí řešení

Sortiment obalových materiálů sestává z nesčetného počtu možných provedení a možností standardních obalových materiálů či vývojových řešení balení na míru. Fixační a výplňové aplikace již pro Vás nebudou překážkou. Díky rozsáhlému a funkčnímu sortimentu těchto materiálů či systémů se stane balení zábavnou činností. Nabídka dále obsahuje ucelenou oblast materiálů pro exportní a antikorozní ochranu Vašich výrobků.

Rapasol international

Import / export zboží a služeb

Oddělení mezinárodního obchodu se zabývá budováním mezinárodních obchodních vztahů v oblasti zboží a služeb. Naše obchodní aktivity jsou významně směřovány do prostředí asijských trhů (Vietnam, Malaysie, Thajsko, Mongolsko, Čína).

Rapasol agency

Personální agentura a agenturní zaměstnávání

Divize personálních služeb je cílena na problematiku personálního poradenství a agenturního zaměstnávání pro oblast výrobních společností, zejména z automobilového průmyslu. Poskytujeme zejména zahraniční pracovníky na běžné, ale i specializované pozice.

RAPASOL lighting

Architektonické a průmyslové osvětlení

Divize osvětlení se zabývá kooperací v oblasti průmyslových a architektonických projektů. Distribuce svítidel od tuzemských a zejména významných zahraničních výrobců osvětlení. Projekční kancelář se zároveň zabývá návrhy osvětlení v požadované legislativní úpravě.

Náš Tým

VYSOKÁ KVALITA TÝMU JE PŘEDPOKLADEM ÚSPĚCHU NAŠICH PROJEKTŮ

Ing. Radek Pažout
Jednatel společnosti

Vedení jednotlivých divizí, obchodního rozvoje společnosti a řízení vnějších vztahů s obchodními partnery.

Ing. Jiří Levý
IT manažer a vývojář

Řízení IT oddělení, SEO optimalizace a podnikových informačních systémů.

Ing. Jiří Tyšer
Odpovědný zástupce a řízení GDPR

Odborný dozor činnosti divize personální agentury a řízení obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Undrah Chimeddagva
Hlavní koordinátor projektů - ASIE

Komplexní řízení a koordinace projektů agenturního zaměstnávání a divize import/export. Akvizice a řízení pracovníků (Asie a východní Evropa).

Jiří Doležal
Obchodní manažer

Stanovení a plnění obchodní strategie společnosti, řízení vztahů s klíčovými zákazníky a vedení obchodního týmu.

Simona Knotová
Personální referent

Vedení personální evidence a zajištění náborového procesu kmenových a agenturních pracovníků. Tvorba vnitropodnikových předpisů.

Objevte sílu společnosti RAPASOL CZ. SPOJTE SE S NÁMI JEŠTĚ DNES.

Pokud jste čekali na správný čas, využijte této příležitosti, neboť ten čas přišel právě teď. Jsme tu pro Vás!

Děláme Maximum Pro vaše podnikání

Spoluprácí s námi získáte:

  • Profesionální přístup a podporu všech divizí společnosti
  • Pečlivě prověřené a vysoce kvalitní produkty pro mnoho průmyslových odvětví
  • Průmyslové služby přizpůsobené na míru Vašemu podnikání
  • Spolehlivého obchodního partnera s orientací na dlouhodobý ekonomický růst