• Vítejte ve světě osvětlení

    JSME RAPASOL LIGHTING

    YOUR LIGHTING SOLUTION

  • JSME SPOLEHLIVÝM DODAVATELEM ARCHITEKTONICKÝCH A PRŮMYSLOVÝCH ŘEŠENÍ OSVĚTLENÍ

    VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY. MY JSME RAPASOL LIGHTING

DIVIZE RAPASOL LIGHTING

ARCHITEKTONICKÉ A PRŮMYSLOVÉ PROJEKTY OSVĚTLENÍ

Divize osvětlení tvoří nedílnou součást společnosti RAPASOL CZ a zaměřuje se na projekční činnost osvětlení pro průmyslové a privátní subjekty. Díky dlouhodobé spolupráci se našimi obchodními partnery jsme schopni Vám nabídnout exkluzivní službu v oblasti osvětlení, která umožňuje uspokojení i složitých požadavků našich klientů. Mezi naše partnery patří celá řada předních světových výrobců svitidel se zaměřením na průmyslová odvětví i privátní sféru. Kvalita a spolehlivost hraje důležitou roli, tudíž i výběr správných dodavatelů je u naší společnosti prioritou.

Hlavním benefitem spolupráce s námi je zcela individuální přístup v podobě důkladné analýzy požadavků, jasné prezentace návrhů a vizualizací, energetické úspornosti osvětlovení, zajištění souladu s normami omezujícími projekty osvětlení a v konečném důsledku dodání svítidel včetně možnosti instalace.

Zaměřujeme se na projekty malého i většího rozsahu a vždy se soustřeďujeme nejen na výsledný vzhled řešeného osvětlení, ale i na oblast návrhu energeticky méně náročných způsobů osvětlení. Řešíme jak projekty zcela nové instalace, tak i projekty zaměřující se na výměnu stávajícího osvětlení.

OBLASTI ZAMĚŘENÍ DIVIZE LIGHTING

img_1_product

ARCHITEKTONICKÉ PROJEKTY OSVĚTLENÍ

Oblast architektonického osvětlení je zaměřena na využití prvotřídních svítidel a osvětlovacích systémů pro zlepšení výsledného vyznění daných architektonických návrhů v jejich interiéru i exteriéru. Naše portfolio svítidel pro tuto oblast je sestaveno z široké nabídky svítidel od předních renomovaných výrobců architektonického osvětlení. Nabídku svítidel tvoří mnoho svítidel rozličných typů, tvarů, energetické náročnosti či způsobů instalace. Zaměřujeme se na osvětlení exteriéru, privátních a komerčních subjektů.

img_2_product

PRŮMYSLOVÉ PROJEKTY OSVĚTLENÍ

V této oblasti se zaměřujeme na distribuci osvětlovacích řešení pro průmyslové subjekty - kanceláře, průmyslové prostory, výrobní haly a další pracovní prostory. Projekty vedené touto divizí kladou důraz na zajištění dostatečného a intenzivního osvětlení pro zajištění nejlepší pracovních podmínek, které v konečném důsledku pomohou ke zvýšení efektivity práce.

ARCHITEKTONICKÉ OSVĚTLENÍ

Zaměřujeme se na tyto oblasti:

Projekty zaměřené na osvětlení soukromých subjektů, jako jsou byty, domy, rekreační zařízení a další.

Projekty zaměřené na osvětlení komerčních prostor - kanceláře, konferenční místnosti, restaurační zařízení, nákupční centra a prodejny.

Svítidla určená pro venkovní aplikaci a splňující dané normy pro venkovní osvětlení.

PRŮMYSLOVÉ OSVĚTLENÍ

Zaměřujeme se na tyto oblasti:

img_1_product

Svítidla splňující normy a požadavky pro osvětlení průmyslových subjektů - výrobní, zpracovatelské a logistické oblasti.

img_2_product

Svítidla splňující normy pro nouzové (tzv. "emergency") osvětlení interiéru.

img_3_product

Svítidla určená pro venkovní aplikaci a splňující dané normy pro venkovní osvětlení.

light_bulb

KOMPLEXNÍ SLUŽBA RAPASOL LIGHTING SOLUTION

Návrhy, výpočty a měření osvětlení

Našim klientům poskytujeme nejen dodávky jednotlivých svítidel, ale nabízíme i podpůrnou službu pro garanci správného výběru a počtu svítidel. Služba tedy napomáhá k zajištění optimálního řešení pro Váš osvětlovací projekt a zajišťuje soulad s normovými hodnotami ČSN pro konkrétní interiér a exteriér. Veškeré data s výpočty a náhlady Vám budou poskytnuty v balíčku této služby.

Objevte sílu společnosti RAPASOL CZ. SPOJTE SE S NÁMI JEŠTĚ DNES.

Pokud jste čekali na správný čas, využijte této příležitosti, neboť ten čas přišel právě teď. Jsme tu pro Vás!

portfolio.division6.map.title

Architektonické a průmyslové projekty osvětlení

Divize osvětlovacích projektů je jednou z klíčových oblastí působení naší společnosti a naším cílem je neustále zlepšovat kvalitu nabízené služby. Našimi partnery v této oblasti jsou renomované společnosti, které působí v oblasti návrhů osvětlení již řadu úspěšných let. Naším dlouhodobým cílem je neustále držet krok s aktuálními trendy v oblasti osvětlení a přenášet tyto trendy i mezi naše nové i dlouhodobé zákazníky. Kvalita a spolehlivost svítidel je naší prioritou, jelikož toto vnímáme jako velmi důležitý aspekt dlouhodobé a stabilní spolupráce.

RAPASOL CZ s. r. o.

Společnost RAPASOL CZ s. r. o. je významnou společností v oblasti distribuce průmyslových produktů a služeb pro průmyslová odvětví.