• Vítejte ve světě lékařských potřeb a poskytování služeb

    MY JSME

    RAPASOL MEDICAL

    YOUR MEDICAL SUPPORT

Divize Rapasol Medical

Divize lékařských potřeb a poskytování služeb je pro firmu Rapasol CZ záležitosti prostupující i skrze další divize společnosti a zaměřující se jak na prodej potřebných komodit, tak i na podporu v oblasti zajištění komplexních lékařských služeb.

Našim zákazníkům nabízíme antigenní testy schválené Ministerstvem Zdravotnictví České Republiky pro testování na virus Covid-19, PCR testy, respirátory, lékařské nitrilové rukavice a taktéž poskytujeme komplexní služby testování zaměstnanců přímo v podnicích.

Nabízíme tyto produkty a služby

 Antigenní a PCR testy

K dispozici pouze schválené typy AG (antigenní), nabídka se skládá ze slinových i výtěrových (ze přední i zadní části nosu) AG testů. Veškeré nabízené testy jsou aktuálně skladem, expedice během 24h. Výsledky testů jsou známy již za 10 - 15 minut od provedeného odběru a negativní výsledek AG testu je platný po dobu 48 hodin. V případě zájmu taktéž možnost obstarání PCR testů

 Respirátory

Ochranné masky normy FFP2 určené k ochraně dýchacích cest

 Nitrilové rukavice

Jednorázové ochranné rukavice nepudrované, vyrobeny z nitrilu. Použité jak v medicíně, tak i v potravinářském průmyslu.

 Služba testování zaměstnanců

Testovací řešení ANTIGEN TESTING SOLUTION naší společnosti je postaveno na spolupráci s kvalifikovaným lékařským personálem a celá koncepce napomáhá k co možná největšímu zefektivnění celého procesu testování zaměstnanců. Cílem služby je úspora nákladů, času a zajištění bezpečnosti pracovního prostředí Vašich zaměstnanců. Naše komplexní služba je určena pro jednotlivce, společnosti, sportovní kluby, státní organizace, obecní úřady, školy a další subjekty.


Testy prováděny prostřednictvím schválených typů AG (antigenních) testů, služba je prováděna za účasti kvalifikovaného personálu. Výsledky testů jsou známy již za 10 - 15 minut od provedeného odběru a negativní výsledek AG testu je platný po dobu 48 hodin. V případě pozitivního výsledku je vzorek dále laboratorně testován metodou PCR testu, který je přesnější a jehož výsledek je znám v horizontu 24 - 48 hod.


Naše komplexní služba zahrnuje dopravu našich zaměstnanců k uživateli, založení a příprava testovacího stanoviště, zajištění kvalifikovaného personálu, odborná likvidace biologického odpadu, zajištění koordinace a následné evidence, potřebnou administrativu vč. zápisu do systému pojišťovny

Objevte sílu společnosti RAPASOL CZ. SPOJTE SE S NÁMI JEŠTĚ DNES.

Pokud jste čekali na správný čas, využijte této příležitosti, neboť ten čas přišel právě teď. Jsme tu pro Vás!

Podklady ke stažení

Prezentace

Prezentace AG testování