header_image

Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic:

Pro našeho klienta, významnou a velmi úspěšnou multioborovou společnost hledáme pracovníky na pozici OPERÁTOR LOGISTIKY - ŘIDIČ VZV do výroby plastových dílů pro automobilový průmysl. Výrobní závod se nachází v obci Kněžmost, která se nachází nedaleko Mladé Boleslavi (cca. 15 km).

Náplň práce:

- obsluha manipulační techniky - VZV, logistický vláček
- zásobování výrobních linek
- nakládky / vykládky materiálů a výrobků
- spoluúčast na inventarizaci skladu

Požadujeme:

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
- ochota pracovat ve 3směnném provozu
- zdravotní způsobilost
- oprávnění k řízení VZV
- zkušenost z automotive výhodou

Nabízíme:

- nadstandardní platové ohodnocení (fixní a variabilní část mzdy) + motivační systém odměňování,
- příspěvek na ubytování včetně zajištění ubytování a dopravy z Mladé Boleslavi,
- příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma),
- 5 týdnů dovolené.

Práce je vhodná pro cizince.

Pro našeho klienta, významnou a velmi úspěšnou multioborovou společnost hledáme pracovníky na pozici OPERÁTOR VÝROBY do výroby plastových dílů pro automobilový průmysl. Výrobní závod se nachází v obci Kněžmost, která se nachází nedaleko Mladé Boleslavi (cca. 15 km).

- obsluha vyfukovacího/vstřikovacího stroje dle pracovních postupů, práce na montážní lince apod.
- práce se záznamovou dokumentací

Požadujeme:

- praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- nadstandardní platové ohodnocení (fixní a variabilní část mzdy),
příspěvek na ubytování včetně zajištění ubytování a dopravy z Mladé Boleslavi,
příspěvek na závodní stravování (obědy zdarma),
5 týdnů dovolené.

Pro našeho významného a úspěšného klienta působího v oblasti výroby a dodávek komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici šič/šička. Výrobní závod se nachází na okraji města Chomutov.

Požadujeme:

- zkušenosti s průmyslovou šicí technikou (výhodou),

- na obdobné pracovní pozici (výhodou),

- manuální zručnost a pečlivost při práci,

- spolehlivost, dochvilnost a zdravotní způsobilost

- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr (HPP),

- dobré platové ohodnocení - základní a variabilní složka mzdy,

- zajištění ubytování včetně příspěvku na ubytování,

- zajištění svozové dopravy,

- stravné,

- dovolená navíc,

- práci ve výborném pracovním kolektivu.

Pro našeho významného klienta situovaného nedaleko Sokolova (Karlovarský kraj) hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby - šicí práce.

Požadujeme:

- na obdobné pracovní pozici (výhodou) - letecký či automobilový průmysl,

- spolehlivost, dochvilnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

- dobré platové ohodnocení - základní a variabilní složka,

- stravenky,